Adobe Ürünleri | Novell Ürünleri
Design Premium CS5.5

Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium yazılımı, göz alıcı baskı içeriği, geniş kapsamlı dijital dergiler, mükemmel e-Kitaplar, dinamik PDF dosyaları, HTML5/CSS3 standartlarını temel alan web siteleri ve neredeyse tüm ekran boyutlarında tutarlı olarak gösterilebilen etkileşimli baskı içeriği tasarlamak amacıyla kullanılan en gelişmiş araç takımıdır.

CS5'den sonra getirilen yenilikler

Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium yazılımıyla sürükleyici dijital dergiler, şık e-Kitaplar, dinamik PDF dosyaları ve etkileşimli SWF içerikleri gibi çekici belgeler oluşturun. Ayrıca son çıkan standartları temel alan birinci sınıf web siteleri geliştirin.

Dreamweaver'da çoklu ekran önizlemesi

Dreamweaver CS5.5'in kullanımı kolay paneliyle web sitesi tasarımlarını farklı boyut ve çözünürlükteki ekranlarda görünecekleri şekilde görüntüleyin.

Kod yazmaya gerek kalmadan etkileşimli tasarım

Flash Catalyst ile yeniden boyutlandırılabilen uygulamalar ve bileşenler oluşturun ve daha kesin ve etkili geçişler ve efektler tasarlayın.

InDesign'da geliştirilmiş e-Kitap içeriği oluşturma

Geliştiricilere daha az ihtiyaç duyarak daha etkileyici e-Kitaplar oluşturun. Hemen her ekrana sığması için otomatik olarak yeniden boyutlandırılan ayrıntılı tipografi ve görüntüler dahil ederek daha düzgün bir EPUB iş akışı kullanın. Artık HTML5 video ve ses etiketlerini destekleyen e-Kitap okuyucu uygulamaları için video ve ses bile ekleyebilirsiniz.

Acrobat Pro eylem sihirbazı

Rutin, çok adımlı PDF görevlerini Acrobat X Pro'da daha kolay otomatikleştirin. Eylem Sihirbazı, tek bir PDF dosyasına ya da dosya yığınlarına uygulanabilen otomatik adımlar dizisi olan bir Eylem oluştururken size rehberlik eder.

Erişilebilir belgeleri daha etkili sunma

Bölüm 508 ve WCAG 2.0 standartlarına uyan yayınlar oluşturmanıza yardımcı olacak InDesign CS5.5 ve Acrobat X Pro'nun geliştirilmiş özelliklerini kullanın.InDesign CS5.5'in erişilebilirlik özelliklerini daha kola uygulayın ve Acrobat X Pro'da erişilebilir PDF belgelerini kontrol edin, ayarlayın ve doğrulayın.


Design Premium CS5 Şunları İçermektedir:

Acrobat X Pro.

CS5 Photoshop Extended

CS5.5 Flash Pro.

CS5.5 Flash Catalyst

CS5.5 InDesign

CS5.5 Dreamweaver

CS5 Illustrator

CS5 Fireworks

 

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.