Adobe Ürünleri | Novell Ürünleri
Design Standard CS5.5

Design Standard nedir?

Adobe® Creative Suite® 5.5 Design Standard yazılımı dijital görüntüleri düzenleme, vektör grafikleri oluşturma ve mükemmel tipografiye sahip, en iyi kalitede baskı belgeleri hazırlama konusunda endüstri standardında araçları birleştirir. Geleneksel baskı tasarımı kalitesiyle etkileşimi birleştiren dinamik e-Kitaplar ve dijital belgelerle baskının ötesine geçin.

CS5.5 Design Standard'daki yenilikler

360° döndürme ve panorama gibi göz alıcı öğeleri tablet aygıtlar için tasarlanan heyecan verici dijital dergilerde ve diğer belgelerde birleştirin. Mizanpaj ve tipografi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olarak video ve ses içeren e-Kitaplar tasarlayın.

Neler kaçırdığınızı görün

Günlük işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olan, CS3'ten sonra sunulan özellikler hakkında bilgi edinin. Son teknoloji boyama araçları, yaratıcı efektler, kusursuz mizanpajlar, şık tipografik özellikler ve daha fazlasıyla hayalinizi gerçekleştirin.

Neler yapabileceğinizi keşfedin

Kartvizitlerden, kuşe kağıda basılmış dergilere kadar yüksek kaliteli baskı ürünleri oluşturun ve tasarlayın. İtinayla tasarlanmış e-Kitaplar, dinamik sunumlar ve geleneksel baskı kalitesinde etkileşimli dijital dergiler oluşturu

 Design Standard CS5 şunları içermektedir;

Photoshop CS5

Illustrator CS5

InDesign CS5.5

Acrobat X Pro

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.