Adobe Ürünleri | Novell Ürünleri
Web Premium CS5.5

Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium yazılımı masaüstü, akıllı telefonlar ve tabletler için geniş kapsamlı dijital deneyimler ve standartları temel alan web siteleri tasarlamanız, geliştirmeniz ve sunmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium yazılımıyla masaüstü, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlarda standartları temel alan web siteleri ve sürükleyici dijital deneyimler oluşturun ve sunun. HTML5, CSS3 ve jQuery Mobile kitaplığıyla içerikleri düzenleyin.

CS5'den sonra getirilen yenilikler

Çoklu önizleme paneli

Adobe Dreamweaver® CS5.5'in kullanımı kolay paneliyle, farklı boyut ve çözünürlüğe sahip ekranlarda görüntülenecek web sitelerini görüntüleyin. Özel ortam sorgularını işleyin ve birden fazla CSS dosyasını verimli biçimde yönetin.

Güçlü jQuery desteği

Dreamweaver CS5.5'te bulunan jQuery Mobile Framework destekli aygıtlar için zengin içerikler oluşturun. Mobil şablonlardan, bağlamsal kod ipuçlarından ve nesneleri tasarıma hızla ekleyebilme özelliklerinden faydalanın.

Genişletilmiş platform ve aygıt desteği

Çoklu ekrana göndermek ve en son Flash Player ve Adobe AIR® çalıştırıcılarında, Android™, RIM,  iOS, webOS ve Adobe Digital Home aygıtlarında hedef kitleye ulaştırmak üzere en iyileştirilen içerikler oluşturmak için Flash Professional'ı kullanın.

Çoklu ekran için verimli iş akışları

Flash Professional ile farklı aygıtları hedef alan FLA dosyalarını yönetin. Çoklu ekranda verimli biçimde içerik oluşturmak, test etmek, paketlemek ve dağıtmak için önce mobil aygıtları göz önünde bulundurun ve varlıkları belgelerde ve aygıt hedeflerinde paylaşın.

Güçlü mobil uygulama geliştirmeleri

Adobe Flash Builder 4.5 Premium Edition'da ActionScript® ve Flex projelerinin yeni mobil desteğini kullanarak birden fazla platformu hedefleyen bağımsız uygulamalar oluşturun. Performans ve dokunma girdisi için en iyileştirilmiş mobil bileşenleri geliştirin.

Tam tasarımca-geliştirici iş akışı

Adobe Flash® Catalyst® CS5.5 kullanan tasarımcıların Adobe Flash Builder™ 4.5 kullanan tasarımcılarla paralel biçimde çalışmalarına olanak sağlayan yeni iki yönlü iş akışına sahip Flex tabanlı projelerde iş birliği içinde ve güvenle çalışın.

Flash player 10.2 desteği

Mobil aygıtlar için en iyileştirilen Adobe Flash Player'ın en son sürümünü destekleyenler dahil, pek çok aygıtı Adobe Device Central CS5.5 ile hedefleyin.

HTML5 emülasyonu ve hata ayıklama

Desteklenen aygıtlarda HTML5 içeriğini taklit etmek için Adobe Device Central CS5.5'i kullanın ve ortam sorgularının, videoların, tuvallerin ve SVG'nin profilini oluşturmak için Webkit'in son sürümünden yararlanın. JavaScript'i etkinleştirin/devre dışı bırakın ve gerçek boyutlu önizlemeler yapın.

Geliştirilmiş kod parçacıkları işleme

İvmeölçer ve çok noktalı dokunma hareketlerini kullanma, mobil ve AIR uygulamaları oluşturma dahil, Flash Professional CS5.5'te bulunan 20'den fazla yeni kod parçacığından yararlanın. Kolaylıkla görsel etkileşim eklemek için yeni pick whip aracını kullanın.
 

Web Premium CS5 şunları içermektedir;

Photoshop CS5 Extended

Illustrator CS5

Acrobat X Pro.

Flash Catalyst CS5.5

Flash Pro. CS5.5

Flash Builder 4.5 Premium Edition

Dreamweaver CS5.5

Fireworks CS5

Contribute CS5

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.