Adobe Ürünleri | Novell Ürünleri
Master Collection CS5.5

Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection yazılımı, ortamda tasarımı sunmak amacıyla kullanılan profesyonel yaratıcı araçların kapsamlı bir takımıdır. Mobilden tablete veya HD'ye, hemen her ekranda değerli paket teklifi sayesinde yaptığınız işle etki bırakın.

Yeni aygıtlar için iş oluşturun ve ortamda tasarımlarınızı hareket ettirin. Adobe Audition CS5.5 ve Adobe Flash Builder 4.5 Premium içeren Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection yazılımıyla HTML5 ile geliştirin, video düzenleme verimliliğinizi arttırın ve yeni okuma deneyimleri sunun.

CS5'den sonra getirilen yenilikler

Geliştirilmiş çoklu önizleme paneli

Artık birden fazla CSS dosyasını ve özel ortam sorgularını daha iyi yöneten Adobe Dreamweaver CS5.5'in gelişmiş paneliyle, web sitesi tasarımlarını masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve televizyonlarda görünecekleri şekilde görüntüleyin.

Güçlü jQuery desteği

Dreamweaver CS5.5'teki jQuery Mobile çerçevesi destekli aygıtlar için zengin içerikler oluşturun. Mobil şablonlardan, bağlamsal kod ipuçlarından ve nesneleri tasarıma hızla ekleyebilme özelliklerinden faydalanın.

Daha fazla mobil platform ve aygıt için destek

Flash Player 10.2 ve Adobe AIR® 2.6 ve Android™, RIM, iOS, webOS ve Adobe Digital Home dahil pek çok yeni platform desteği sayesinde Adobe Flash Professional CS5.5'te daha fazla aygıtta sunmak için en iyileştirilmiş içerikler oluşturun.

Daha verimli video iş akışı

Adobe Premiere Pro CS5.5'te daha verimli ve düzgün biçimde kesin ve düzenleyin. Genel olarak kabul edilen NLE kısa yollarını kullanın ve yeni ikili sistem ses desteği sayesinde ayrı olarak kaydedilen alan seslerini videonuzla senkronize edin.

Mercury Playback Engine

Adobe Premiere Pro CS5.5'te bulunan Adobe Mercury Playback Engine geliştirmeleri sayesinde daha hızlı çalışın. Yeni onaylanmış dizüstü bilgisayar GPU'larını kullanarak düzenleyin, karışık biçimli zaman çizelgeleriyle gerçek zamanlı yürütün ve daha fazla GPU hızlandırmalı filtre ve efektler kullanın.

Gelişmiş video için ses düzenleme

Artık Mac OS ve Windows® için de kullanılabilir olan Adobe Audition CS5.5 ile sesleri kaydedin, düzenleyin, karıştırın, bağlayın ve yumuşatın. Adobe Premiere Pro CS5.5 ile tam düzenleyin ya da Avid Pro Araçları ve diğer NLE'lerle proje alış verişini hızlandırmak için OMF ve XML kullanın.

Web için metin geliştirmeleri

Flash Professional CS5.5'te çift yönlü ve dikey metin ve akıcı metin mizanpajları için desteğin yanı sıra Arapça, Çince, İbranice gibi 30'dan fazla yazı sistemi desteği ile web için seçkin tipografiler oluşturun.

 

Master Collection CS5 şunları içermektedir;

Photoshop CS5 Extended

Illustrator CS5

InDesign CS5.5

Acrobat X Pro.

Flash Catalyst CS5.5

Flash Pro. CS5.5

Flash Builder 4.5 Premium Edition

Dreamweaver CS5.5

Fireworks CS5

Contribute CS5

Premiere Pro. CS5.5

After Effects CS5.5

Audition CS5.5

OnLocation CS5

Encore CS5

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.