Adobe Ürünleri | Novell Ürünleri
InDesign CS5.5

Adobe InDesign CS5.5 yazılımı, yerleşik yaratıcı araçlar ve tipografi üzerinde hassas kontrol ile baskı ve dijital dağıtım için çekici sayfa mizanpajları tasarlamanızı sağlar. e-Kitapları ve diğer dijital yayınları geliştirmek için etkileşimli olarak video ve ses ekleyin.

CS5'den sonra getirilen yenilikler

Folio Producer araçları: Apple iPad ve çeşitli Android tabletleri için çekici dijital belgeler oluşturun, önizleyin ve paketleyin. Daha sonra tekrar oluşturmak ve sunmak için bu belgeleri Adobe Digital Publishing Suite yazılımına yükleyin.

Adobe Digital Publishing Suite uygulamasına erişim: Çeşitli tablet aygıtları için çekici dijital belgeler yayınlamak amacıyla InDesign'dan Adobe Digital Publishing Suite barındırılan hizmetlere erişin.

Geliştirilmiş e-Kitap içeriği oluşturma: Geliştiricilere daha az ihtiyaç duyarak daha etkileyici e-Kitaplar oluşturun. Hemen her ekrana sığması için otomatik olarak yeniden boyutlandırılan ayrıntılı tipografi ve görüntüler dahil ederek daha düzgün bir iş akışı kullanın. Artık HTML5 video ve ses etiketlerini destekleyen e-Kitap okuyucu uygulamaları için video ve ses bile ekleyebilirsiniz.

Makaleler paneli: EPUB ya da HTML'e dışa aktarırken, InDesign mizanpajınızı değiştirmeden metin, görüntü ve grafik sırasını kontrol edin. İçeriğinizi, hangi sırayla dışa aktarılacağını belirlemek için yeni Makaleler paneline sürükleyerek düzenleyin.

Bağlı metin: Tüm belgede yinelenen içerikle çalışırken daha kolay tutarlılık sağlayın. Mizanpajdaki aynı metin bloklarını bağlayarak ana bloktaki değişikliklerin diğer blokları otomatik olarak güncellemesini sağlayın.

Bağlantılı nesneleri sürükleme ve bırakma: Satır içi grafikleri ve diğer bağlantılı nesneleri metindeki istenilen bağlantı konumuna sürükleyerek hızla ekleyin.

PDF erişilebilirlik geliştirmeleri: Engelli kişiler için daha erişilebilir olan PDF belgelerini oluşturma süresini azaltın. Bir görüntü ve nesneyle ilişkili Alt metin niteliklerini daha kolay ekleyin, düzenleyin ve görüntüleyin.

Geliştirilmiş PDF dışa aktarma seçenekleri: Adobe Acrobat® X ve Adobe PDF Print Engine 2.5 uygulamalarıyla uyumlu entegrasyon için PDF/X-4:2010, PDF/X-5:2010 ve PDF/VT-1 standartlarına uyan Adobe PDF belgelerini dışa aktarın.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

 

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.