Adobe Ürünleri | Novell Ürünleri
Acrobat X Standard

Acrobat X Standard

Adobe Acrobat X Ürün Karşılaştırması (Standard-Pro.)

Adobe® Acrobat® X Standard yazılımı PDF belgelerini güvenli bir şekilde oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak sağlar. Basılı belgeleri arama yapılabilen PDF dosyalarına veya doldurulabilir formlara dönüştürün veya birden çok dosya türünü tek bir PDF dosyasında birleştirin.

PDF dosyası dönüştürme

Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Access'in yanı sıra Firefox ve Lotus Notes dahil olmak üzere yazdırabilen tüm uygulamaların içinden uygulamadan çıkmadan PDF belgeleri oluşturun.

PDF yorumları oluşturma

PDF dosyalarını, yapışkan notlar, vurgulama, araçları, çizgiler ve damgalar gibi alışık olduğunuz yorumlama araçlarını kullanarak inceleyin ve işaretleyin. Tüm belgeleri kolayca tek bir PDF belgesinde derleyin.

PDF'den Word ve Excel'e

Yeni projelere başlarken kolaylık olması için PDF belgelerindeki içeriği yeniden kullanın. PDF dosyalarını Microsoft Word veya Excel dosyası olarak kaydedin ve mizanpajı, fontları, biçimlendirmeyi ve tabloları koruyun.

PDF'ye tarama

Kağıt belgeleri ve formları tarayın ve PDF'ye dönüştürün. Taranan metni OCR ile aranabilir hale getirin, sonra da hataları denetleyin ve giderin. Belge içeriklerini arayın ve yeniden kullanın.

 
 
 
 
 
© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.