Adobe Hakkında

Dünya genelinde fikir ve bilgi etkileşiminde çığır açan Adobe müşterilerine etkileyici içerikler ve uygulamalar oluşturmaları için yardımcı olmanın yanı sıra iş potansiyellerini gerçekleştirmelerini de sağlamaktadır. Her türlü ortam ve aygıt için etkileyici dijital deneyimleri her yerde ve her zaman değerli etkileşimlere dönüştürmektedir.

Adobe çözümleriyle çalışmak

Her boyuttan kurumun işle ilgili sorunlarını çözmeye yardımcı olan Adobe, büyüyerek tanınmış bir yazılım yenilikçisi ve çözüm sağlayıcısı haline gelmiştir. Adobe yazılım ve hizmetleri şirket altyapısıyla bütünleşip BT gereksinimlerini düşük bir maliyetle karşılayarak bireylerin ve kuruluşların olumlu deneyimler yaşamalarını sağlar.

İçerik Yazarlığı


Dijital pazar büyümeye devam ettikçe, hedef kitle içerikle etkileşime geçme konusunda daha fazla kontrol elde ediyor. Adobe yeniliklerinin dijital medyanın geleceğini nasıl yönlendirdiğini keşfedin.

Şirket


Müşteri deneyimi yönetimi beraberinde müşteri memnuniyeti getirir, işlem maliyetlerini azaltır ve rekabet avantajı sağlar. Adobe şirket çözümlerinin müşterilerinizle gerçekleştirdiğiniz tüm etkileşimlerden yararlanmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Çevrimiçi Pazarlama


Çevrimiçi pazarlamacılar günümüzde etkili bir rekabet gücüne sahip olmak için gerçek zamanlı verilere ve içerik kullanımı analizlerine ihtiyaç duyarlar. Adobe'nin güçlü çözümlemeler kullanarak markaların güçlenmesine ve yatırım geri dönüşünün artırılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Eğitim


Harika bir eğitimin temelini olumlu deneyimler oluşturur. Adobe yazılımlarının en iyi eğitim sonucunu almak için fakültelerin, öğretmenlerin, personelin ve öğrencilerin kaynaklarını en üst düzeye çıkarma konusunda nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Devlet


Temsilciler, kurum personeli ve orduyla daha zengin, daha verimli ve güvenilir bir deneyim sağlamak için süreçleri dönüştürerek ve genişleterek bilgileri son teknolojiyle aktarın. Adobe yazılımlarının nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

 

Tüm Adobe Çözümleri

Tüketiciler için

Fotoğraf ve Video

Yaratıcı Profesyoneller için

Reklamcılık

Yayıncılık

İçerik yazarlığı

Tasarım

Mobil ve Dijital ev

Basılı yayıncılık

Profesyonel fotoğrafçılık

Profesyonel video

Web tasarım

Kuruluşlar için

Erişilebilirlik

Dijital yayıncılık

e-Ticaret

Eğitim

Şirket

Finansal hizmetler

Devlet

Yaşam bilimleri

Üretim

Çevrimiçi pazarlama

Eğitim ve e-Öğrenim

İnternet Konferansı

 

© 2005-2021 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.